Wszystko co powinieneś wiedzieć o kleju do sztucznych rzęs

Dobry klej do rzęs – sprzymierzeniec każdej kobiety

 

dobry profesjonalny klej do rzęsklej do sztucznych rzęsklej do przedłużania rzęs

 

Wiele kobiet pragnie podkreślić swoje oczy

W tym celu stosują makijaż, ale także sztuczne rzęsy. Te cieszą się ogromną popularnością. Jednak najważniejsze jest to, aby przyklejone rzęsy zbyt szybko się nie odkleiły i co ważne, aby klej do rzęs nie był widoczny. Dlatego tak ważne jest to jakiego kleju się użyje.

Dla kogo sztuczne rzęsy?

Jak już wspomniano ze sztucznych rzęs korzystają przede wszystkim panie, które pragną podkreślić swoje oko. Sztuczne rzęsy przeznaczone są jednak w szczególności dla kobiet aktywnych, chcących oszczędzić czas i wyglądać wspaniale bez konieczności nakładania mascary. Umiejętnie wykonany zabieg przedłużania nie obciąża i nie niszczy naturalnych rzęs. Rosną one wraz z przyklejoną sztuczną rzęsą, a następnie wypadają według naturalnego cyklu wymiany rzęs.

dobry profesjonalny klej do rzęs

Od czego zależy wybór kleju do rzęs?

Kleje do przyklejania rzęs w zabiegu przedłużania lub zagęszczania różnią się między innymi pod względem trwałości oraz czasu zasychania. Wybór odpowiedniego to sprawa indywidualna, uzależniona od stopnia wprawy stylistki rzęs, trwałości działania czy warunków jakie posiadamy w Lash Roomie. Dobry klej do rzęs to taki, który spełni indywidualne potrzeby stylistki!

Ponieważ kleje do zabiegu przedłużania rzęs utwardzają się pod wpływem wilgoci to podstawowym czynnikiem od którego uzależniony jest wybór, są warunki jakie panują w lokalu. Zarówno temperaturę jak i poziom wilgotności powietrza można sprawdzić za pomocą stacji pogodowej. Pomoże nam to w kontrolowaniu tych czynników- wpływając pozytywnie na aplikację rzęs. W miarę możliwości temperaturę należy podwyższać lub obniżać, tak samo jak poziom wilgotności (klimatyzacja, nawilżacz powietrza).

Jak przechowywać klej do rzęs?

Klej do przedłużania rzęs przechowywany musi być w szczególnych warunkach. Najlepiej jeśli będzie to suche, chłodne oraz nienasłonecznione miejsce. Dzięki temu klej do rzęs na dłużej zachowa swoje właściwości. Do jego przechowywania użyć można także woreczków termoizolacyjnych. Najlepsza temperatura do przechowywania kleju do rzęs to temperatura pokojowa.

Jak używać kleju do rzęs?

Koniecznie pamiętać należy o tym, aby po każdym użyciu kleju jego szyjka została dokładnie wyczyszczona oraz szczelnie zamknięta. Dzięki temu profesjonalny klej do rzęs się nie utleni, a tym samym nie straci swoich właściwości. Złe użytkowanie kleju do rzęs może doprowadzić do zmiany jego konsystencji, utraty zdolności adhezji lub jego składniki rozwarstwią się. W takim przypadku klej niestety nadaje się już tylko do wyrzucenia i konieczny jest zakup nowego. Aby zużycie kleju było oszczędne można użyć kamienia nefrytu – jest to podkładka wykonana z kamienia, dzięki temu jest cały czas chłodna. Kropelka kleju do sztucznych rzęs wylana na taką podkładkę nie będzie szybko zastygać, tym samym zużyjesz mniej preparatu.

 

Profesjonalne kleje do rzęs możesz kupić w naszym sklepie Magnitica Lashes pod adresem: https://magniticalashes.pl/kategoria/klejdorzes

Zapraszamy do zakupów!