Przedłużanie rzęs metodą 3d

Rzęsy 3D – uwodzicielskie spojrzenie na wyciągnięcie ręki

 

rzęsy 3d

Piękne, geste i długie rzęsy będą ozdobą każdej kobiety. Przedłużanie rzęs metodą 3D, pozwoli osiągnąć naprawdę spektakularny efekt i niesamowitą objętość bez nadmiernego obciążania naszych naturalnych rzęs. Oko wydaje się większe, powieka uniesiona a twarz bardziej wyrazista. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet pragnących oszczędzić czas potrzebny na wykonanie makijażu, ale też dla posiadaczek naturalnie niezbyt gęstych i krótkich rzęs. Po przedłużeniu rzęs metodą 3D, rzęsy będą pięknie podkręcone, zagęszczone i przedłużone.

Na czym polega metoda 3D?

Ta metoda przedłużania rzęs dedykowana jest przede wszystkim kobietom, które własne rzęsy mają raczej rzadkie i niezbyt długie.

Aby uzyskać piękne, uwodzicielskie spojrzenie, stylistka rzęs, do każdej naturalnej rzęsy przykleja trzy sztuczne rzęsy.

Jednak aby rozpocząć przedłużanie rzęs metodą objętościową 3D należy najpierw wykonać bardzo dokładny demakijaż, wyjąć szkła kontaktowe i odtłuścić rzęsy. Następnie należy zabezpieczyć dolne rzęsy aby nie stykały się z górnymi. Dopiero wtedy można rozpocząć proces przyklejania sztucznych rzęs.

Czym się charakteryzują rzęsy 3D?

Rzęsy użyte do objętościowego przedłużania rzęs muszą być bardzo elastyczne ponieważ przy tak dużej objętości łatwo o splątanie pojedynczych włosków. Często stosowane są rzęsy jedwabne lub syntetyczne z domieszką jedwabiu- są one ultra lekkie, bardzo elastyczne i zachowują swoje właściwości w różnych warunkach. Praktycznie nie powodują też podrażnień i alergii.

W pierwszym dniu po zabiegu warto unikać wody, pary wodnej oraz tłustych kremów. Później warto stosować beztłuszczowe płyny do demakijażu (płyn do mycia rzęs). Nie powinno się również używać zalotki oraz wodoodpornej maskary. Przestrzeganie tych kilku zasad z pewnością wydłuży żywotność rzęs i zapewni piękny efekt.

 

przedłużanie rzęs metodą 3d

Jaki dają efekt?

Spektakularny efekt otwartego, świeżego oka powinien utrzymać się podobnie jak w przypadku rzęs przedłużanych innymi metodami do około 6 tygodni. Naturalny cykl życia rzęsy mieści się w przedziale 30-60 dni, w tym też czasie wypada naturalna rzęsa a wraz z nią przyklejone sztuczne włoski. W związku z tym, że systematycznie wypadające rzęsy nie wyglądają zbyt atrakcyjnie, zaleca się ich uzupełnianie. Aby utrzymać ten efekt, optymalnie powinno się uzupełniać rzęsy co 2-3 tygodnie.

Jeśli zależy nam na spektakularnym efekcie warto rozważyć wcześniejsze nałożenie henny na nasze naturalne rzęsy, zwłaszcza jeśli jesteśmy posiadaczkami jasnych rzęs. Wtedy granica pomiędzy naturalnymi włoskami a syntetycznymi będzie praktycznie niewidoczne nawet bez użycia maskary.

Zabieg przedłużania rzęs tą metodą musi zostać niezwykle precyzyjnie, z tego powodu może on trwać od półtorej godziny do nawet trzech godzin. Wszystko uzależnione jest od ilości rzęs klientki.

Zalety rzęs 3D

Największą zaletą rzęs 3D jest spektakularny efekt otwarcia i powiększenia oka. Odpada problem makijażu w saunie czy na basenie. Odpada problem porannego makijażu. W przypadku przedłużania rzęs metodami objętościowymi nie ma potrzeby używania maskary, chyba że w celu nadania koloru.

Rzęsy używane do przedłużania w metodzie 3D są niezwykle delikatne i cieniutkie, dzięki czemu nie obciążają naturalnych rzęs. Niesamowity efekt uzyskuje się dzięki temu, że włoski sztucznych rzęs przykleja się do naturalnej tak aby tworzyły literę W, zostają sklejone u podstawy natomiast, natomiast ich końcówki skierowane są w przeciwne strony.

Przedłużenie rzęs metodą 3D zapewni cudowny, zjawiskowy wachlarz, podkreślający piękno oka i nadający spojrzeniu zmysłowości.